(MSRT (MCHE

آزمون MSRT  یا MCHE سابق توسط اداره بورس و امور دانشجویان خارج وزارت علوم بطور ماهانه برگزار میشه. آزمون MSRT، در مقایسه با امتحانات TOEFL  و IELTS ، ساده‌تر و کم هزینه‌تر است. امتحان MSRT به­ عنوان مجوز ورود دانشجو به دوره دکتری داخل کشور تلقی می‌شود و اگر دانشجویی این مدرک زبان را نداشته باشد، نمی‌تواند به آزمون جامع دکتری وارد شود، ولی تنها در داخل کشور دارای اعتبار است.آزمون MSRT دارای ۱۰۰ سوال می­باشد که به ترتیب ۳۰ سوال شنیداری(پخش از بلندگو در سالن امتحان)، ۳۰ سوال گرامر و ۴۰ سوال درک مطلب می باشد آزمون فوق بصورت تستی می­باشد و نمره منفی ندارد ولی اگر به یک سوال دوبار پاسخ داده شود نمره منفی حساب می­شود. آزمون MSRT هرماه برگزار می­شود و معمولا یک ماه در تهران و قم و یکماه در شهرهای تهران-تبریز-اصفهان-اهواز-بابلسر-شیراز-کرمانشاه-مشهد-زاهدان-رشت-همدان و ارومیه برگزار می­شود. اعتبار مدرک MSRT از تاریخ برگزاری آزمون به مدت دو سال می باشد.

عضویت در تلگرام

عضویت در اینستاگرام

راه های ارتباطی با کارشناسان این مرکز

  • نشانی : میدان ولیعصر، خیابان شقایق(سازش)، پلاک ۸، طبقه ۴، واحد ۲۰
  •    تلفن تماس : ۰۹۱۹۲۳۵۹۷۷۴
  •    پست الکترونیک : Info@Flcti.com

موسسه مطالعات زبان‌های خارجی

موسسه مطالعات زبان‌های خارجی با استفاده از برترین اساتید متخصص شما را در کسب نمره خوب و ایده آل در کمترین زمان ممکن  یاری می نماید.
کلاسهای ویژه شاغلین پنجشنبه، جمعه و ایام تعطیل
اعزام اساتید خانم و آقا
اعزام مدرس خانم جهت بانوان
با ما فرصت رسیدن به موفقیت را تجربه کنید.

دوره های تخصصی ۱۰۰% تضمینی MSRT

این دوره ها بر اساس نقطه ضعف دانشجو در چهارچوب و محتوای آزمون شروع میشود و دانشجو به آسانی میتواند در هر سطحی که باشد به نمره خوبی دست یابد.
دوره آموزشی منطبق بر هر سه آیتم آزمون(شنیداری،گرامر،درک مطلب) می باشد.
توسط اساتید متخصص و با تجربه